SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(15 600 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Rue Monge, Paris

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A43440BTX75 - 75005 - Panthéon. Rue Lhomond. In the immediate vicinity of the Panthéon, Place de l'Estrapade, and the Luxembourg Gardens, within a wel...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Rue Monge, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leggett Immobilier