SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
649 000 €
(10 817 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Rue Cambacérès, Paris

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Au coeur du 8e arrondissement, entre Madeleine et Saint-Augustin, cet appartement entièrement rénové de 58,71 m2 (57,95 m2 Carrez) se trouve en rez-de...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 41dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Cambacérès, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Ouest