SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 990 000 €
(18 232 € / m²)
Verkoop
5
1
164 m²
Rue de Vaugirard, Paris

slaapkamer5
vlak164 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In an intimate street between the Place Saint Sulpice and the Luxembourg Gardens, this 164 m² apartment awaits renovation.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 54dagen

Plaatsen

Rue de Vaugirard, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Saint-Germain-des-Prés