SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
645 000 €
(12 404 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Rue Pouchet, Paris

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Anne-Caroline Hartmann vous propose: NOUVEAUTÉ EN EXCLUSIVITÉ: PARIS 17 - TERNES - OPPORTUNITÉ RARE - 3 PIÈCES 52 m2 - CACHET DE L'ANCIEN...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 65dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Rue Pouchet, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France