SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 360 000 €
(17 000 € / m²)
Verkoop
3
1
80 m²
Rue de Grenelle, Paris

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located on rue Saint-Dominique, in the heart of the prestigious Gros-Caillou district, this exceptional 80.72 m² Loi Carrez apartment is on the 5ᵉ flo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 334dagen
Bijgewerkt: 334dagen

Plaatsen

Rue de Grenelle, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Vaneau Champ de Mars