SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
80 000 €
(964 € / m²)
Verkoop
5
1
83 m²
Rue du Renoyer, Orange

slaapkamer5
vlak83 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Claude Garcia vous propose: Appartement de 83 m2, de type 5 dont 3 chambres situé au 2,5 ème étage avec ascenseur, exposé plein Sud, gran...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 50dagen

Plaatsen

Rue du Renoyer, Orange
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France