SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 000 €
(1 873 € / m²)
Verkoop
2
1
63 m²
Rue Albin Vilhet, Nyons

slaapkamer2
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Johann Garcia vous propose: Opportunité Rare : Appartement de Charme au COEur de Nyons avec vue et sans vis à visIdéal premier achat, rés...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Albin Vilhet, Nyons
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France