SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
60 000 €
(968 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Melanie Corbalan vous propose: Exclusivité – Nîmes, quartier Super NîmesAppartement de 62 m² situé au 4ᵉ étage sans ascenseur.Il se compo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Max Raphel, Nîmes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France