SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
213 000 €
(2 598 € / m²)
Verkoop
4
1
82 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

slaapkamer4
vlak82 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Chloé Bouchard vous propose: NÎMES – 7 Collines – Appartement T3/T4 lumineux avec terrasse, loggia, ascenseur et stationnementSitué dans ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Max Raphel, Nîmes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France