SUPA24
Woonkamer; tegelvloer, uitzicht, natuurlijk licht
Woonkamer; tegelvloer, uitzicht
Huis en omgeving; uitzicht
165 000 €
(2 171 € / m²)
Verkoop
3
1
76 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

slaapkamer3
vlak76 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusivité : Hyper lumineux et traversant ce beau P3 avec loggia, parking privatif et cave situé dans une résidence sécurisée avec piscine, est très ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Apart toiletBadWeergaveHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 87dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Rue Max Raphel, Nîmes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Theluna Immobilier