SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
147 000 €
(5 444 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Rue Place Vieille, Nice

slaapkamer1
vlak27 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Au cœur du vieux Nice, proche rue Rossetti, au 2ème étage, un studio avec mezzanine au calme en très bon état. Au niveau 1, le séjour, coin cuisine, s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Rue Place Vieille, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Palais Immobilier - Vieux Nice