SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
970 000 €
(8 981 € / m²)
Verkoop
4
1
108 m²
Place Garibaldi, Nice

slaapkamer4
vlak108 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale in the heart of the sought-after Nice Port district, right on Place Garibaldi, charming 4-room apartment of 109m2 Carrez.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Place Garibaldi, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AMOUR IMMO COTE D'AZUR