SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
291 500 €
(5 300 € / m²)
Verkoop
3
1
55 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

slaapkamer3
vlak55 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

En Exclusivité,
Magnifique appartement 3 pièces à Nice, dans le quartier Bas de la Madeleine, à 10 minutes à pied de la Promenade des Anglais, proche ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Gabriel Fauré, Nice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ORPI Lior