SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
134 000 €
(3 526 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Chemin du Halage, Nantes

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Arnaud Boucheteil vous propose: À NANTES, Beauséjour/Longchamp, idéal pour un investisseur locatif ou primo-accédant. Cet appartement de ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Chemin du Halage, Nantes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France