Lijst met aanbiedingen
13
13
13
170 000 €
(2 931 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Rue Barral, Morteau
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
58 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Appartement T3 Lumineux Rez-de-Chaussée Morteau Rare à la vente. Situé au sein d’une petite copropriété entretenue de seulement 3 logements, décou...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
E - Oneconomisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Elektrisch
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
49dagen
Bijgewerkt:
49dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue Barral, Morteau
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.