SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
724 000 €
(9 282 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Rue Partouneaux, Menton

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Diese elegante 78,50 m² große Vierzimmerwohnung befindet sich im vierten Stock des Programms George V und verfügt über eine großzügige 34 m² große Süd...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Rue Partouneaux, Menton
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Italgest Real Estate France