SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
183 000 €
(4 357 € / m²)
Verkoop
1
1
42 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon

slaapkamer1
vlak42 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À Lyon, découvrez ce bel appartement de 42 m² situé en rez-de-chaussée d'une résidence récente et bien entretenue de 2016 avec ascenseur, piscine et d...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Impasse du Point du Jour, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER