SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
297 850 €
(4 446 € / m²)
Verkoop
3
1
67 m²
Rue Frédéric Mistral, Lunel

slaapkamer3
vlak67 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Penelope Stoker (06 50 24 86 27) vous propose : Appartement T3 avec deux terrasses et parking à Lunel Dans un environnement résidentiel e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Rue Frédéric Mistral, Lunel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France