SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 000 €
(1 648 € / m²)
Verkoop
3
1
54 m²
Rue René Langlois, Lucé

slaapkamer3
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Fabrice Deswarte vous propose: Appartement de Charme rénové avec Balcon à Lucé .Situé dans la charmante ville de Lucé, à seulement quelqu...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenApart toiletNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Rue René Langlois, Lucé
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France