SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
383 000 €
(5 176 € / m²)
Verkoop
2
1
74 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

slaapkamer2
vlak74 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

LE CANNET, dans une quartier résidentiel calme et recherché, découvrez cet appartement T2 offrant une magnifique vue mer et un fort potentiel d'aména...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Boulevard Carnot, Le Cannet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo