SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
246 000 €
(5 467 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Impasse Verse, La Ciotat

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ideally located. Very nice apartment in the historic center of La Ciotat just steps away from the port and its shops. If you are looking for a pied-à-...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Impasse Verse, La Ciotat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence de la Comtesse La Ciotat