SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
148 200 €
(4 359 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Rue des Aramons, Juvignac

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

SPECIAL INVESTISSEUR ! Situé face au Golf Montellier Fontcaude sur la commune de Juvignac dans un environnement calme, je vous propose cet appartement...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rue des Aramons, Juvignac
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dominique SEAUVE