SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
252 000 €
(3 405 € / m²)
Verkoop
3
1
74 m²
Rue de la Chaussée, Honfleur

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Cheychrys Immobilier vous propose sur Honfleur, au Vert feuillage, un appartement spacieux de 74m2 au 2ème étage exposé Est avec Balcon. Il est compos...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Rue de la Chaussée, Honfleur
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cheychrys Immobilier