SUPA24
Woonkamer; tegelvloer, natuurlijk licht
Overig; tegelvloer, uitzicht, renovatie nodig
Keuken; tegelvloer, renovatie nodig
101 500 €
(2 538 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Boulevard Fragonard, Grasse

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Centre historique, Appartement de type T2 d'une superficie de 40.10m2 situé au 3ème étage ainsi composé : séjour (18.20m2) , cuisine (6.33) chambre (...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 78dagen
Bijgewerkt: 78dagen

Plaatsen

Boulevard Fragonard, Grasse
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse - Cabinet Roulland - l'Adresse Grasse