SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
345 000 €
(5 565 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Impasse des Pervenches, Gex

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Réf. 1927LP EN EXCLUSIVITÉ CHEZ SWIXIM INTERNATIONAL

Gex, proche du centre-ville et de toutes les commodités, vous serez charmé par cet appartement...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Impasse des Pervenches, Gex
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Swixim Pays de Gex