SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
109 000 €
(2 659 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Fréjus

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Marina Dion vous propose: Appartement 2 Pièces à Fréjus.Cet appartement lumineux et traversant de 40,63 m² , situé au premier et dernier ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Fréjus
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France