SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
211 500 €
(8 135 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
Fréjus

slaapkamer1
vlak26 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Valérie Martinet vous propose: FREJUS PLAGE - JOLI STUDIO DE 26M2 AVEC TERRASSE VUE MER -Cet appartement possède une vue magnifique sur l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 50dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Fréjus
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France