SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
127 500 €
(1 483 € / m²)
Verkoop
4
1
86 m²
Boulevard Louis Terrier, Dreux

slaapkamer4
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

APPARTEMENT VENDU LOUE Dans une petite copropriété de 3 lots en CENTRE VILLE. Appartement de PLAIN-PIED de 86.75 m2 Loi Carrez au RDC dans une Réside...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Boulevard Louis Terrier, Dreux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

As Immo