SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
93 500 €
(1 264 € / m²)
Verkoop
4
1
74 m²
Boulevard Louis Terrier, Dreux

slaapkamer4
vlak74 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dans une résidence avec ascenceur, Proche centre ville et GARE, Appartement de type F4 comprenant : Entrée, salon/ séjour, cuisine, cellier, couloir, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 247dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Boulevard Louis Terrier, Dreux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Eden Immobilier