SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
295 000 €
(3 831 € / m²)
Verkoop
3
1
77 m²
Route du Pont Monnet, Doussard

slaapkamer3
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Jessica Neyroud vous propose: 77 M2 AU SOL - CALME - 2 CHAMBRES - BALCON - PARKING - SANS TRAVAUX -Découvrez ce charmant appartement de t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Route du Pont Monnet, Doussard
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France