SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
178 900 €
(2 323 € / m²)
Verkoop
3
1
77 m²
Rue Morel, Douai

slaapkamer3
vlak77 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Karelle Salomez vous propose: Super Appartement T3 - Douai Proche Centre - Résidence de Standing avec Terrasse de 2006Venez découvrir ce ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Morel, Douai
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France