SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 900 €
(2 585 € / m²)
Verkoop
3
1
46 m²
Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer

slaapkamer3
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Kévin Moreau vous propose: Opportunité à Saisir ! Spécial investisseurs ! Découvrez ce charmant appartement rénové à 400m de la plage off...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France