SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
74 000 €
(2 960 € / m²)
Verkoop
2
1
25 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

slaapkamer2
vlak25 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Ludovic Lawson vous propose: Centre ville, Dans un petit immeuble à proximité des commerces et de la gare RER D, un appartement F2 compre...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France