Lijst met aanbiedingen
11
11
11
8 480 000 €
(41 366 € / m²)
Verkoop
4
1
205 m²
Rue Saint-Honoré, Cannes
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
205 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Contemporary three-bedroom apartment benefitting from an ideal setting in a sought-after residence on the famous Croisette of Cannes.
Set on an upp...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
494dagen
Bijgewerkt:
494dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue Saint-Honoré, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.