SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 780 000 €
(28 367 € / m²)
Verkoop
4
1
98 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

slaapkamer4
vlak98 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Cannes Croisette: In a prestigious secure residence with caretaker, this 98sqm 4 room apartment located on the 5th floor with a beautiful sea view of ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteNa reconstructieVloer

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 490dagen

Plaatsen

Boulevard de la Croisette, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Cannes