SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 150 000 €
(13 529 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
Boulevard du Soleil, Cannes

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Cannes: Located in the sought-after neighborhood of Croix des Gardes, within a high-end residence, this superb 3-room apartment of about 85 sqm appeal...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Boulevard du Soleil, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Cannes