SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 390 000 €
(18 968 € / m²)
Verkoop
4
1
126 m²
Avenue Tropicale, Cannes

slaapkamer4
vlak126 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Entdecken Sie diese wunderschöne 117.15 m² loi carrez große Wohnung im begehrten Viertel von Kalifornien, in einer erstklassigen Residenz. Genießen Si...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteWeergaveVloerHoge plafonds

Ander
Leeftijd van het aanbod: 146dagen
Bijgewerkt: 146dagen

Plaatsen

Avenue Tropicale, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Michaël Zingraf Cannes Californie