SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 940 000 €
(15 902 € / m²)
Verkoop
3
1
122 m²
Boulevard Alexandre Lacour, Cannes

slaapkamer3
vlak122 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

In a luxury, secure residence with janitor, swimming pool, landscaped grounds and private shuttle, superb 122 m² apartment with top-of-the-range ameni...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 267dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Boulevard Alexandre Lacour, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

John Taylor Cannes