SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
173 300 €
(2 841 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Brou-sur-Chantereine

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé au sein de la résidence Chanteclair à Brou-sur-Chantereine, découvrez ce charmant appartement de type F3 offrant un cadre de vie agréable, calme...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Brou-sur-Chantereine
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse - Audrey Iscain - l'Adresse Chelles