SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
45 000 €
(1 098 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Avenue Frédéric Mistral, Brignoles

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Charlotte Merlet vous propose: T2 avec mezzanine – 41 m² – Dernier étage – Centre-ville BrignolesImmeuble complet à vendre – 183 000 € – ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Avenue Frédéric Mistral, Brignoles
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France