SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
505 000 €
(5 430 € / m²)
Verkoop
4
1
93 m²
Rue des Mots Passants, Bordeaux

slaapkamer4
vlak93 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4-room apartment of 93 sqm + very large terrace + parking near Saint-Jean SNCF high-speed train station (Bordeaux)

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue des Mots Passants, Bordeaux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SIGNATURE Promotion