SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
135 000 €
(3 857 € / m²)
Verkoop
2
1
35 m²
Rue de Rennes, Bédée

slaapkamer2
vlak35 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé au cœur de la commune dynamique de Bédée, à seulement quelques minutes des axes rapides vers Rennes, cet appartement T2 de 35,89 m2 ne laisse pa...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Rennes, Bédée
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Home Tyco