SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
286 000 €
(6 500 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Chemin des Rastines, Antibes

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : Élégant 2 pièces avec balcon et parking – AntibesDans un quartier paisible et recherché d’...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 69dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Chemin des Rastines, Antibes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France