SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
3 200 000 €
(20 645 € / m²)
Verkoop
6+
2+
155 m²
Chemin des Rastines, Antibes

slaapkamer6+
vlak155 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

High-end luxury in an intimate residence, large apartment 5 bedrooms with 38 sqm terraces in the heart of Cap d'Antibes. With a neo-classical style in...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 145dagen

Plaatsen

Chemin des Rastines, Antibes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Standing Realty