SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
599 000 €
(7 488 € / m²)
Verkoop
3
1
80 m²
Montée de Novel, Annecy

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

AU CŒUR DU QUARTIER D’ALBIGNYCaroli Immobilier vous propose cet appartement de 80m2, idéalement situé au cœur du très recherché quartier d’Albigny, à ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 216dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Montée de Novel, Annecy
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Caroli Immobilier