SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
455 300 €
(6 237 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
73 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement T3 Neuf - Dernier Étage - Résidence Services Premium Surface: 73.90 m² + Terrasse Exceptionnelle 50.48 m² Prix: 455 300 € HT (Hors mobilie...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 134dagen

Plaatsen

Avenue d'Espagne, Anglet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immobilier Swiss