SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
79 900 €
(1 776 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Rue Denfert-Rochereau, Agen

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Idéalement placé, cet appartement proche du cœur de ville et de la gare d'Agen, bénéficie d'une entrée, salon, une chambre, cuisine, salle de bains e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Rue Denfert-Rochereau, Agen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Au Centre De L'immobilier