SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
102 110 €
(1 075 € / m²)
Verkoop
1
1
95 m²
Sahl Hasheesh

slaapkamer1
vlak95 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Looking for ultimate luxury or a guaranteed investment return? We present a prime 1-bedroom apartment with private garden and direct lagoon view in CA...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Sahl Hasheesh
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hurghadians Property development