SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
38 275 €
(416 € / m²)
Verkoop
2
1
92 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

slaapkamer2
vlak92 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spacious 1-Bedroom Apartment with Private Dressing Room & Balcony — 92m² of Stylish Comfort.Discover a spacious and modern apartment in Noor City, loc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

طريق الغردقه الاسماعليه
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Abtal Hurghada Developer (Construction Company)