SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
67 223 €
(1 268 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
شارع البحر

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Scandic Resort has been welcoming residents for years, offering a private beach and a beautiful environment right beside the Arabella Azur Hotel. Its ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

شارع البحر
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Homes Bay